Výroba dřevěných razítek

14. června 2014 v 11:35 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní
Výroba dřevěných razítek je dnes stále dost žádaná, klasická dřevěná razítka mají mnoho předností. V první řadě razítko ze dřeva je velice odolné, je skvěle použitelné pro opravdu silnou zátěž. Další obrovskou výhodou dřevěných razítek je, že se dají zhotovit téměř v jakékoliv požadované velikosti.
Další výhodou je cena, dřevěná razítka jsou levnění než klasická samonamáčecí razítka Colop nebo Trodat. Při nákup online navíc můžete razítko pořídit za ještě nižší díky internetové slevě. Nabízíme jenořádková lištová razítka i razítka s dřevěnou rukojetí. Dřevěné razítko s rukojetí může být obdélníkové nebo kulaté. Kulatá dřevěná razítka se také někdy používají jako úřední razítka se státním znakem.
Musím ale také zmínit nevýhodu dřevěného razítka, a to je fakt, že ho musíte před každým otiskem namočit do razítkové podušky s barvou. Podušky jsou k dostání v černé, modré, zelené nebo černé barvě. Také nenapuštěné poduška (suchá, bez barvy), ta je určena k napuštění některou ze speciálních razítkovacích barev, to může být například textilní barva, nebo rychleschnoucí barva (černá, modrá či červená), barva s UV efektem, která vytváří otisk viditelný pouze pod UV lampou. Dřevěná razítka (i samonamáčecí) s UV barvou jsou výborná pro tajné značení, to využívají třeba majitelé restaurací, kteří takto značí lahve s destiláty, aby poznali, zda zaměstnanci neprovedli tzv. dokup.
Výroba razítek samobarvících i dřevěných může být objednána online v našem eshopu www.razitka-praha.com

Doporučené související produtky:
razítková poduška Colop Micro 1 modrá - velikost 5 x 9 cm
razítková poduška Colop Micro 2 černá - velikost 7 x 11 cm
razítková poduška Colop Micro 3 červená - velikost 9 x 16 cm

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarcoN MarcoN | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:28 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama