Poduška Colop Micro 1 modrá

2. května 2014 v 17:03 | www.razitka-praha.eu |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 1 modrá má rozměr 50 x 90 mm. Poduška Colop Micro 1 modrá se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 1 modrá Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Poduška pro razítka Colop Micro 1 modrá vydrží na několik tisíc otisků. Barvy, které se používají při výrobě razítkových podušek Colop jsou certifikovány podle DIN ISO 14 145-2. Razítkové podušky Colop dlouhodobě splňují světově uznavané kritéria na kvalitu.

Poduška pro razítka Colop Micro 1 modrá je vyrobená z mikroporézního materiálu, který umístěn do plastového pouzdra, to je plně uzavíratelné, aby Vám nehrozilo zašpinění razítkovou barvou. Modrá poduška pro razítka Colop Micro 1 je napuštěna dostatkem barvy pro mnoho let používání. Obrovskou výhodou razítkových podušek Colop je především to, že nevysychají. A po letech, až Vám barva v podušce dojde, stačí podušku dopustit razítkovou barvou. Doplňování barvy v podušce je velice snadné a rychlé. Avšak podušku můžete dopouštět pouze barvou, která v ní původně byla. Používate-li například modrou podušku Colop Micro 1, je možné ji dopouštět jen modrou barvou, pokud byste barvu otisku razítka chtěli změnit na černou nebo červenou, je nutné koupit novou podušku.

Existuje i suchá razítkovací podušky Colop Micro 1 - nenapuštěná žádnou barvou. Takové podušky jsou určeny k naplnění speciálními barvami, jako jsou třeba UV barvy vytvářejí otisk viditelným jen pod UV lampou, nebo rychleschnoucí barva Colop.

Razítkovací podušku Colop Micro 1 modrou můžete objednat online v eshopu www.razitka-praha.eu nebo e-mailem na naší adrese objednavkyrazitka@seznam.cz


Podobné:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama