Razítko Colop Pocket Stamp R 40

2. května 2014 v 17:56 | www.razitka-praha.com |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp R 40 je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 7 řádek textu. Razítka Colop Pocket Stamp R 40 mají průměr otisku 40 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp R 40 se skvěle hodí na cesty. Kulaté kapesní razítko Colop Pocket R 40 se používá hojně také pro geocaching. Mobilní razítko Colop Pocket R 40 s moderním designem je vhodné i jako dárek.

Barva otisku kapesního razítka Colop Pocket Stamp R 40 může být černá, modrá, zelená nebo červená. Cestovní razítka Colop Pocket R 40 jsou plně uzavíratelná, , aby nehrozilo zašpinění razítkovou barvou. Výhodou kapesních razítek Colop Pocket R 40 je především malý rozměr, lehkost a tak jsou vhodná na cesty, do terénu, ale používají se také v kanceláři. Zkrátka kapesní razítka Colop Pocket Stamp R 40 můžete mít neustále u sebe. Nikdy nevíte, kdy se Vám bude razítko hodit. V případě, že ho budete nečekaně potřebovat, prostě z kapsy vytáhnete své razítko Colop Pocket Stamp R 40 a můžete razítkovat.

Razítko Colop Pocket R 40 se používá i na geocaching. Geocaching je sportovní, turistick hra, kdy se vytváří a hledají takzvané cache (tajné skrýše). O této skrýši účastníci hry vědí pouze její zeměpisné souřadnice. Hra využívá systému GPS. Geocacher, který skrýš najde, se zapíše do logbooku, jako důkaž, že skrýš objevil. A zde přichází na scénu razítko na geocaching Colop Pocket R 40. Nechte si vyrobit kapesní razítko Colop Pocket R 40 s Vaší značkou, symblolem, logem, obrázkem či textem.

Objednávat můžete on-line razítka na www.razitka-praha.eu nebo také e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná kulatá kapesní razítka:
  • Kulaté kapesní razítko na cesty Colop Pocket Stamp R 30 - otisk o maximálním průměru 30 mm
  • Kulaté kapesní razítko na cesty Colop Pocket Stamp R 25 - otisk o maximálním průměru 25 mm

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama