Razítko Colop Pocket Stamp R 30

2. května 2014 v 17:53 | www.razitka-praha.eu |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp R 30 je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 5 řádek textu. Razítka Colop Pocket Stamp R 30 mají průměr otisku 30 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp R 30 se skvěle hodí na cesty. Kulaté kapesní razítko Colop Pocket R 30 se často používá jako razítka na geocaching. Kapesní razítko Colop Pocket R 30 je vhodné i jako originální dárek pro Vaše blízké nebo obchodní partnery.

Barvu otisku kulatého kapesního razítka Colop Pocket Stamp R 30 si můžete zvolit černou, modrou, červenou nebo zelenou. Vzhledem k tomu, že cestovní razítka Colop Pocket Stamp R 30 jsou zcela uzavíralná, nehrozí Vám zašpinění razítkovací barvou. Hlavní výhodou kapesních razítek Colop Pocket Stamp R 30 je jejich malý rozměr a lehkst, proto jsou výborná do terénu, na sužební cesty. Používají se však i v kanceláři. Zkátka mobilní razítka Colop Pocket R 30 můžete mít pořád u sebe. Nevíte, kdy se Vám bude razítko hodit, když ho budete nečekaně potřebovat, prostě vyndáte z kapsy své razítko Colop Pocket R 30 můžete směle razítkovat.

Colop Pocket R 30 jsou kulaté mobilní razítka používaná také pro geocaching. Geocaching je turistická hra, spočívá v tom, že se vytváří různé tajné skrýše zvané cache - odtud také název hry. Zeměpisné souřadnice tajného úkrytu se zveřejní a další lidé skrýš hledají pomocí systému navigace GPS. Když geocacher skrýš najde, musí se zapsta do logbooku jako důkaz, že objevil tajnou skrýš a k tomu právě slouží razítka pro geocaching. Můžete si nechat vyrobit geocaching razítko s Vaším vlastním textem, symbolem, přezdívkou, logem, obrázkem.

Objednávat můžete on-line razítka na www.razitka-praha.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná mobilní kapesní razítka:
  • Kapesní kulaté razítko Colop Pocket Stamp R 25 - otisk s maximálním průměrem 25 mm
  • Kapesní čtvercové razítko Colop Pocket Stamp Q 25 - otisk maximálně 25 mm x 25 mm

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 quawk quawk | Web | 20. června 2015 v 12:17 | Reagovat

půjčka bez registru a zástavy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama