Razítko Colop Pocket Stamp R 25

2. května 2014 v 17:48 | www.razitka-praha.com |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp R 25 je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 4 řádky textu. Razítka Colop Pocket Stamp R 25 mají průměr otisku 25 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp R 25 se skvěle hodí na cesty. Kulaté kapesní razítko Colop Pocket R 25 je často používané také na geocaching. Cestovní kapesní razítko Colop Pocket R 25 je také vhodné jako nápaditý dárek pro blízké i obchodní partnery.

Barvu otisku Vašeho kapesního razítka si můžete určit černou, modrou, červenou nebo také zelenou. Výhodu je, že kapesní razítka na cesty Colop Pocket Stamp R 25 jsou plně uzavíratelná a tak Vám nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Další obrovskou předností mobilního razítka razítka Colop Pocket R 25 je opravu malý rozměr a lehkost, to oceníte při používání razítka v terénu a na cestách. Kulaté razítko Colop Pocket R 25 není pouze cestovní razítko, můžete ho používat i v kanceláři. Jednoduše, kapesní mobilní razítka Colop Pocket R 25 můžete mít pořád při ruce. Člověk nikdy neví, kdy se mu bude razítko hodit, až ho budete nečekaně potřebovat, prostě si z kapsy vyndáte své firemní nebo osobní razítko Colop Pocket R 25 a můžete v klidu razítkovat.

Za zmínku stojí i používání kapesních razítek Colop Pocket R 25 na geocaching. Geocaching je hra velice oblíbená mezi turisty. Při této hře se hledají zajímavá místa, na kterých se vytvoří tzv. cache neboli tajná skrýš. Geocachaři hledají tajné skrýše podle zvěřejněných souřadnic, jak možná již tušíte, geocaching využívá navigačního systámu GPS. Když nějaký geocacher objeví tajnou skrýš, jako důkaz, že jí našel se zapíše do logbooku, a právě zde přichází na scénu geocaching razítko Colop Pocket R 25. Můžete si objednat kapesní kulaté razítko na geocaching Pocket R 25 s Vaším vlastním symbolem, obrázek, logem, jménem nebo přezdívky či textem.


Podobná cestovní razítka:
  • Čtvercové kapesní razítko Colop Pocket Stamp Q 25 - otisk maximálně 25 mm x 25 mm

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama