Razítko Colop Pocket Stamp Q 25

2. května 2014 v 17:43 | www.razitka-praha.eu |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp Q 25 je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 6 řádek textu. Razítka Colop Pocket Stamp Q 25 mají rozměr otisku 25 x 25 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp Q 25 se skvěle hodí na cesty. Čtvercová kapesní razítka Colop Pocket Q 25 se používají i na geocaching. Čtvercové kapesní razítko Colop Pocket Q 25 je vhodné také jako nápaditý, originální dárek.

Barva otisku razítka Colop Pocket Q 25 může být modrá, černá, červená nebo zelená. Vzhledem k faktu, že kapesní razítko na cesty Colop Pocket Stamp Q 25 je zcela uzavíralné, nehrozí Vám zašpinění razítkovou barvou. Velikou předností cestovních razítek Colop Pocket Q 25 je především jejich lehkost a opravdu malé rozměry, proto jsou tak žadáná a používaná do térenu a na služební cesty, ale používají se také v kanceláři jako zcela běžná firemní razítka. Jednoduše řečeno, mobilní kapesní razítko Colop Pocket Stamp Q 25 je možné mít neustále u sebe, člověk nikdy neví, kdy se mu může razítko hodit, takto prostě vytáhnete z kapsy nebo aktovky své cestovní razítko Colop Pocket Q 25 a můžete v klidu razítkovat.

Razítka Colop Pocket Q 25 se používají často jako razítka pro geocaching. Geocaching je sportovní, turistická hra, kdy se vytváří a hledají tzv. cache, což jsou skryté, tajné skrýše (v češtině se občas používá termín keš). O této skrýši jsou známy jen její zeměpisné souřadnice. Geocachaři při hledání skrýší využívají navigačního systému GPS. Pokud geocacher najde tajnou cache, tak jako důkaz, že skrýš objevil, se musí zapsat do tzv. logbooku. A tady nachází uplatnění kapesní razítko na geocaching Colop Pocket Q 25, nechte si zhotovit cestovní razítko Colop Pocket Q 25 s Vaším jménem, přezdívkou, logem, symbolem nebo nějakým obrázkem.

Objednávat můžete razítka online na www.razitka-praha.com nebo také e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná mobilní razítka na cesty:
  • Cestovní kapesní razítko Colop Pocket Stamp R 40 - kulatý otisk o průměr maximálně 40 mm

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chitter chitter | Web | 8. září 2016 v 23:44 | Reagovat

malá půjčka do výplaty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama