Razítko Colop Pocket Stamp Oval 30

2. května 2014 v 17:45 | www.razitka-praha.eu |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp Oval 30 je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 4 řádky textu. Razítka Colop Pocket Stamp Oval 30 mají rozměr otisku 18 x 47 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp Oval 30 se skvěle hodí na cesty. Oválné kapesní razítko Colop Pocket Oval 30 je používané také pro geocaching.Také můžete kapesní oválné razítko Colop Pocket Oval 30 někomu věnovat jako originální, napáditý dárek.

Barvu otisku razítka Colop Pocket Oval 30 si můžete vybrat z možností: černá, modrá, zelená nebo červená. Díky tomu, že kapesní cestovní razítko Pocket Oval 30 je plně uzavíratelné, v žádném případě Vám nehrozí zašpinění razítkovací barvou. Velikou výhodou oválných kapesních razítek na cesty Colop Pocket Oval 30 je jejich lehká váha a malé rozměry, díky tomu jsou praktická na služební cesty, do terénu. To však neznamená, že se oválná mobilní razítka Pocket Oval 30 nepoužívají v kanceláři jako klasická firemní razítka. Jednoduše řečeno, mobilní cestovní razítka Colop Pocket Oval 30 můžete mít furt po ruce. Nikdy nevíte, kdy se Vám může razítko hodit, takže když ho budete neočekávaně potřebovat, prostě si z kapsy nebo tašky vyndáte své kapesní razítko na cesty Pocket Oval 30 a můžete razítkovat.

Oválné kapesní razítko Colop Pocket Stamp Oval 30 se používají mimo jiné i na geocaching. Geocaching je taková turistická hra, při které se na zajímavých místech vytváří cache - v češtině tajné skrýše. O takavé tajné skrýši jsou známy pouze její souřadnice. Geocaching využívá globálního systému navigace GPS. Pokud geocacher najde tajnou skrýš, musí se zapsat do logbooku, to slouží jako důkaz, že skrýš opravdu objevil. A právě proto se Vám bude hodit geocaching razítko Colop Pocket Stamp Oval 30, které si můžete objednat s Vaším textem, loge, obrázkem, symbolem.

Objednávat můžete razítka online na www.razitka-praha.eu nebo i e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná kapesní razítka na cesty:
Mobilní razítko Colop Pocket Stamp 30 - otisk o maximální velikosti 18 x 47 mm
Mobilní razítko Colop Pocket Stamp 20 - otisk o maximální velikosti 14 x 38 mm

Doporučené:
razítková poduška Colop Micro 2 černá - velikost 70 mm x 110 mm
razítková poduška Colop Micro 3 modrá - velikost 90 mm x 160 mm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama