Razítko Colop Pocket Stamp Mini

2. května 2014 v 17:34 | www.razitka-praha.com |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp Mini je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 3 řádky textu. Razítka Colop Pocket Stamp Mini mají rozměr otisku 10 x 39 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp Mini se skvěle hodí na cesty. Razítka Colop Pocket Mini se často používají na geocaching. Kapesní razítko Colop Mini Pocket Stamp s moderním designem je také vhodné jako dárek.

Barvu otisku Vašeho razítka Colop Mini Pocket si můžete určit buď černou, modrou, zelenou nebo červenou. Vzhledem k tomu, že jsou cestovní raítka Colop Mini pocket uzavíratelná, nehrozí Vám zašpinění razítkovou barvou. Další velkou výhodou mobilního razítka Colop Mini Pocket Stamp je opravude lehká váha a malá velikost, proto je tak skvělé na cesty, do terénu. Avšak razítka Colop Mini Pocket se používjí i jako běžná kancelářská razítka. Kapesní razítko na cesty Colop Mini Pocket můžete mít pořád při ruce. Nikdy nevíte, kdy se Vám zrovna bude razítko hodit, takže až ho budete jednou nečekaně potřebovat, prostě šáhnete do kapsy pro své cestovní razítko Colop Mini Pocket a můžete razítkovat.

Mobilní cestovní razítka Colop Mini Pocket se často používají i pro geocaching. Geocaching je turistická hra. Při geocachingu se vytváří tajné skrýše, který se nazývají cache - odtud také název geocaching, v češtině se tajné skrýše označují také pojmem keš. Cache se vytváří na zajímavých místech a zveřejní se pouze zeměpisné souřadnice. Při hledání se používá systém GPS. Geocacher, když skrýš najde se zapíše do tzv. logbooku (jako důkaz, že skrýš objevil). V tady přichází na scénu razítko pro geocaching Colop Mini Pokcet Stamp, které si můžete objednat se svým vlastním textem, symbolem, logem, znakem, obrázkem, zkrátka s čím budete chtít.

Objednávat můžete online razítka na www.razitka-praha.com nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná kapesní razítka:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama