Razítko Colop Pocket Stamp 30

2. května 2014 v 17:39 | www.razitka-praha.com |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp 30 je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 5 řádek textu. Razítka Colop Pocket Stamp 30 mají rozměr otisku 18 x 47 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp 30 se skvěle hodí na cesty. Razítka Colop Pocket 30 se často používají na geocaching. Také se dá razítko Colop Pocket 30 použít jako originální dárek.

Barva otisku mobilních razítek Colop Pocket 30 může být modrá, červená, černá nebo zelená. Jednou z mnoha výhod kapesních cestovních razítek Colop Pocket 30 je to, že jsou plně uzavíratelná, proto nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Dalšími obrovksými výhodami razítek Colop Pocket 30 jsou lehkost a malé rozměry, to jsou také důvody, proč je razítko Colop Pocket 30 tak oblíbené a žádané na služební cesty nebo do terénu. Přesto se zcela běžně razítka Colop Pocket 30 používají také v kanceláři, stejně jako běžná firemní razítka. Prostě a jednoduše, kapesní cestovní razítko Colop Pocket Stamp 30 můžete mít vždy po ruce. Nikdy nevíte, kdy se Vám zrovna bude razítko hodit, takže když ho budete zcela nečekaně potřebovat, prostě šáhnete do kapsy pro své mobilní razítko Colop Pocket 30 a nic Vám nebrání razítkovat.

Razítka Colop Pocket 30 jsou žadaná také mezi milovníky geocachingu. Geocaching je turistická, sportovní hra, při které se vytvářejí a hledají takzvané cache (odtud také název hry), neboli česky tajné skrýše, občas se také v češtině používá pojem počeštěný výraz keš. Geocachaři znají jen souřadnice tajné skrýše, při hledání se využívá navigační globální systém GPS. Když nějaký geocacher najde skrýš, tak se zapíše do takzvaného logbooku, což slouží jako důkaz, že danou skrýš objevil. A tady přichází na scénu razítko geocaching Colop Pocket Stamp 30, která Vám vyrobíme přesně podle požadavků, s Vaším vlastním textem, symbolem, logem nebo obrázkem, zkrátka s čímkoliv, co budete chít.

Objednávat můžete online razítka na www.vyroba-razitek-praha.eu nebo také e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná mobilní razítka:
Cestovní razítko Colop Pocket Stamp 20 - otisk maxilmálně 14 x 38 mm
Cestovní razítko Colop Mini Pocket Stamp - otisk maximálně 10 x 39 mm

Doporučené:
razítková poduška Colop Micro 1 červená - velikost 50 mm x 90 mm
Jedinečná samonamáčecí oválná razítka Colop s vyjimečným otiskem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama