Razítko Colop Pocket Stamp 20

2. května 2014 v 17:37 | www.razitka-praha.eu |  Razítka kapesní
Razítko Colop Pocket Stamp 20 je samobarvící kapesní razítko použitelné pro maximálně 4 řádky textu. Razítka Colop Pocket Stamp 20 mají rozměr otisku 14 x 38 mm. Kapesní razítko Colop Pocket Stamp 20 se skvěle hodí na cesty. Razítka Colop Pocket 20 se také používají na geocaching. Razítko Colop Pocket 20 s moderním designem také můžete někomu věnovat jako originální dárek.

Barva otisku razítka Colop Pocket Stamp 20 může být červená, zelená, modrá nebo černá. Výhodou je, že kapesní cestovní razítka Colop Pocket 20 jsou zcela uzavíratelná, aby nehrozilo zašpinění razítkovou barvou. Dalšími přednostmi mobilní razítek Colop Pocket 20 jsou lehkost a opravdu malé rozměry, proto jsou tak vhodná a žádaná na cesty, ale používají se samozřejmě i jako běžná firemní razítka v kanceláři. Mobilní razítko Colop Pocket 20 můžete mít pořád u sebe. Člověk nikdy neví, kdy se mu může razítko hodit, takže pokud budete někdy nečekaně potřebovat razítko, jednoduše z kapsy vytáhnete své razítko Colop Pocket Stamp 20 a nic Vám nebude bránit razítkovat.

Razítka Colop Pocket 20 se používají mimo jiné i pro geocaching. Geocaching je sportovně-turistická hry, jejímž cílem je vytvářet a hledat takzvané cache, což jsou tajné skrýše. Cache se vytváří na místech, která jsou zajímavá. O této tajné skrýši jsou známe jen její souřadnice. Při hledání se používá globální systém navigace GPS. Pokud geocacher najde tajnou skrýš, tak na důkaz, že ji objevil se zapíše do logbooku. A na to se Vám bude hodit razítka geocaching Colop Pocket Stamp 20, které si můžete nechat vyrobit se svým znakem, symbolem, logem, textem nebo obrázkem.

Objednávat můžete online razítka na www.razitka-praha.eu neob e-mailem na naší adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobná razítka na cesty:
Cestovní razítko Colop Pocket Stamp 30 - otisk maximálně 18 x 47 mm
Cestovní razítko Colop Mini Pocket Stamp - otisk maximálně 10 x 38 mm

Doporučené:
Razítkovací poduška Colop Micro 1 modrá - velikost 5 x 9 cm
Samonamáčecí kulatá razítka firemní i úřední se státním znakem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama