Razítko Colop 12000

2. května 2014 v 18:12 | www.razitka-praha.eu |  Razítka datumová pásková
Páskové razítko Colop 12000 je nesamobarvící datumové razítko, jehož otisk vytváří datum o výšce 12 mm, datum má tvar den/měsíc/rok. Datum se nastavuje manuálně, posouváním pásku s datumy. Šíře otisku razítka Colop 12000 je 53 mm. Funkcí datumového páskového razítka Colop 12000 je označení smlouvy, faktury, skladní karty nebo jiného dokumentu datumem. Datum, který bude vytvořen otiskem razítka si musíte nastavit ručně posouváním gumových oběžných pásků se dny, měsíci a roky. Pásek s roky kvůli kapacitě obsahuje pouze 12 letopočtů, takže razítko Colop 12000 Vám bude sloužit 12 let.

Páskové razítko s datumem je nesamonamáčecí razítko, před otiskem ho musíte vždy namočit do razítkovací podušky. Podušky si můžete vybrat v červené, modré nebo černé barvě, případně také bezbarvou poduškou, která je pro napouštění speciálními barvami, jako je třeba razítková barva na textil. Ergonické provedení rukojetí razítka Colop 12000 pro snadnou, pohodlnou manipulaci.

Páskové razítka Colop 12000 se vyrábí z ušlechtilého kovu. Jeho robustní kovová konstrukce zaručuje kvalitní otáčení oběžných profilovaných pásků bez zasekávání a je i zárukou dlouhé životnosti.


Podobná razítka Colop s datumem:
  • Nesamobarvící páskové razítko s datumovkou Colop 09000 - datum s výškou 9 mm
  • Nesamobarvící páskové razítko s datumovkou Colop 15000 - datum s výškou 15 mm

Doporučené:
Výroba razítek Praha 3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama