Razítko Colop 07000

2. května 2014 v 18:08 | www.razitka-praha.com |  Razítka datumová pásková
Páskové razítko Colop 07000 je nesamobarvící datumové razítko, jehož otisk vytváří datum o výšce 7 mm, datum má tvar den/měsíc/rok. Datum na raztíku se nastavuje ručně, posouváním pásku s datumy. Šíře otisku razítka Colop 07000 je 35 mm. Účelem razítka Colop 07000 je označení listiny, smlouvy, faktury nebo nějakého jiného dokumentu datumem. Datum, které bude vytvořeno otiskem razítka se nastuvuje manuálně, posouváním oběžných gumových pásků se dny, měsíci a roky. Pásek s roky má z důvodu kapacity pouze 12 letopočtů, tím pádem Vám datové razítko Colop 07000 bude sloužit 12 let.

Datová razítka Colop 07000 jsou razítka nesamonamáčecí. Vždy před otiskem je razítko nutné namočit do podušky s barvy. Razítkové barevné podušky jsou nabízíme ve variantách - černá, modrá, červená a zelená. Také se používá nenapuštěná poduška, která určena k napuštění speciální barvou, například razítková barva na textil.

Páskové datumové razítko Colop 07000 se vyrábí z ušlechtilého, odolného kovu. Tato robustní konstrukce zaručuje bezproblémové otáčení gumových pásků a též je zárukou dlouhodobé životnosti razítka. Další výhodou je to, že datumové razítko Colop 07000 má ergonomické provedení rukojeti. Jistě oceníte pohodlnou manipulaci.


Podobné datumky:

Doporučené:
Výroba razítek Praha 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama