Razítko Colop 05000

2. května 2014 v 18:06 | vyrobarazitekpraha.cz |  Razítka datumová pásková
Páskové razítko Colop 05000 je nesamobarvící datumové razítko, jehož otisk vytváří datum o výšce 5 mm, datum má tvar den/měsíc/rok. Datum na razítku se nastavuje manuálně, posouváním pásku s datumy. Šíře otisku razítka Colop 05000 je 28 mm. Účel páskového datumového razítka Colop 05000 je označování faktur, listin a dokumentů datumem. Datum, který razítko vytvoří si nastavíte ručně, tím že budete posouvat gumové oběžné pásky se dny, měsíci a roky. Pásek s roky má kapacitu pouze na 12 letopočtů, proto Vám bude datumovka Colop 05000 sloužit 12 let.

Pásková razítka s datumem Colop 05000 nejsou samonamáčecí razítka. Vždy před použitím je musíte namočit do barevné razítkové podušky. Podušku si můžete vybrat černou, modrou, červenou nebo zelenou. Také jsou k dostání nenapuštěné podušky (bez barvy), ty jsou určené k naplnění speciální barvou, jako je například rychleschnoucí razítková barva.

Pásková datová razítka Colop 05000 je vyrobena z ušlechtilého kovu. Robustní kovová konstrukce je zárukou dlouhé životnosti a bezproblémového otáčení oběžných pásků bez zasekávání. Navíc má razítko Colop 05000 ergonomické provedení rukojeti pro snadnou manimulaci a pohodlné používání.


Podobné datumovky:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama