Razítko Colop 04000

2. května 2014 v 18:04 | www.razitka-praha.eu |  Razítka datumová pásková
Páskové razítko Colop 04000 je nesamobarvící datumové razítko, jehož otisk vytváří datum o výšce 4 mm, datum má tvar den/měsíc/rok. Datum na razítku se nastavuje ručně, posouváním pásku s datumy. Šíře otisku razítka Colop 04000 je 17 mm. Funkcí datumového páskové razítka Colop 04000 je značení faktur a dokumentů datumem. Datum, vytvořené otiskem razítka si nastavujete ručním posouvání oběžných gumových pásků se dny, měsíci a roky. Na oběžném pásku s roky je z důvodu kapacity jen 12 letopočtů, takže Vám razítko Colop 04000 bude sloužit 12 let.

Pásková razítka s datumem Colop 04000 nejsou samonamáčecí razítka, to znamená, že před otiskem je musíte namočit do razítkovací podušky. Podušky si můžete vybrat v barnách - černá, modrá, červené, zelená. Vyrábí se i nenapuštěná razítková poduška, která slouží k naplnění speciálními barvy, jako jsou třeba rychleschnoucí barvy.

Datumová razítka s profilovanými pásky Colop 04000 se vyrábí z odolných, ušlechtilých kovů. Kvalitní kovová konstrukce zajišťuje snadné otáčení oběžných pásků a je zárukou dlouhodobé životnosti razítka. Další předností razítka Colop 04000 je ergonomické provedení rukojeti pro pohodlnou manipulaci.


Podobná razítka s datumovkou:
  • Páskové nesamobarvící razítko Colop 03000 s výškou datumu 3 mm
  • Páskové nesamobarvící razítko Colop 05000 s výškou datumu 5 mm

Doporučené:
  • Mobilní kapesní razítko Colop Pocket Stamp 20 vhodné pro maximálně 4 řádky textu
  • Samonamáčecí datumovky bez textu i datumová razítka s textem pod nebo nad datumem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama