Poduška Colop Micro 3 modrá

2. května 2014 v 17:23 | www.razitka-praha.com |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 3 modrá má rozměr 90 x 160 mm. Poduška Colop Micro 3 modrá se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 3 modrá Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Razítková poduška Colop Micro 3 modrá Vám vydrží na tisíce otisků razítek. Barvy, které se používají na výrobu razítkovacích podušek Colop jsou certifikovány jako dokumnetní dle norem DIN ISO 14 145-2. Razítkové podušky Colop splňují všechny světově uznavané kritéria kvality.

Poduška pro razítka Colop Micro 3 se vyrábí z mikroporézního materiálu, poduška má plastové pouzdro, to je plně uzavíratelné a tak nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Modrá razítková poduška Colop Micro 3 je napuštěna dostatečným množstvím barvy pro mnoho let používání. Navíc je další výhoda razítkové podušky Colop, a to, že nevysychá. Až Vám jednou dojde barva ve Vaší podušce, snadno ji doplníte. Dopouštění podušek razítkovými barvami je jednoduché a rychlé, ale je možné doplňovat podušku pouze barvou, která v ní předtím byla. Poduk tedy používáte modrou razítkovací podušku Colop Micro 3 můžete ji doplňovat jen modrou barvou. Pokud byste chtěli používat černý nebo červnený otisk razítek, je nutné pořídit novou podušku.

Vyrábí se i nanapuštěné, suché razítkovací podušky Colop Micro 3, ty se používaj k napouštění speciálními barvami, jako jsou razítková barva na dřevo, textilní razítková barva nebo rychleschnoucí razítková barva.

Razítkovací podušku Colop Micro 3 modrou můžete objednat online v internetovém obchodě www.vyroba-razitek-praha.eu nebo e-mailem na e-mailové adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobné produkty:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BOBBI BOBBI | Web | 20. června 2015 v 13:50 | Reagovat

půjčka na směnku jihlava :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama