Poduška Colop Micro 3 červená

2. května 2014 v 17:25 | www.razitka-praha.eu |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 3 červená má rozměr 90 x 160 mm. Poduška Colop Micro 3 červená se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 3 červená Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Nová razítkovací poduška Colop Micro 3 vydrží tisíce otisků, barvy, které se používají při výrobě razítkovacích podušek Colop jsou certifikovány jako dokumnetní barvy podle norem DIN ISO 14 145-2. Podušky pro razítka od firmy Colop dlouhodobě splňují veškeré světově uznavaná kritéria kvality.

Podušky Colop Micro 3 jsou vyrobeny z mikroporézního materiálu, podušky jsou v plastové krabičce, která je plně uzavíratelné a Vám tak nehrozí zašpinění razítkovací barvou. Poduška Colop Micro 3 je naplněna dostatečným množství barvy na mnoho let používání. Obrovskou výhodou razítkovací podušky Colop je to, že nevysychá. A až Vám jednou barva dojde, stačí podušku doplnit. Naplnění razítkové podušky barvou je snadné a rychlé. Ovšem můžete podušky dopouštět pouze barvou, která v nich předtím byla. Podud jste třeba používali červenou razítkovací podušku Colop Micro 3, můžete ji doplňovat jenom červenou barvou. Pokud byste chtěli přejít na modrou nebo černou, je potřeba objednat novou podušku pro Vaše razítka.

Vyrábí se i suché - nenapuštěné podušky, ty jsou určeny k naplnění speciální barvou, jako například razítková barvy na kov, barva s UV efektem, rychleschnoucí razítková barva a jiné.

Razítkovací podušku Colop Micro 3 červenou můžete objednat na internetových stránkách www.razitka-praha.com nebo i e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobné:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama