Poduška Colop Micro 3 černá

2. května 2014 v 17:20 | www.razitka-praha.eu |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 3 černá má rozměr 90 x 160 mm. Poduška Colop Micro 3 černá se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 3 černá Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Černá razítkovací poduška Colop Micro 3 Vám vydrží na tisíce otisků. Barvy používaná při výrobě razítkových podušek Colop je certifikována podle norem DIN ISO 14 145-2. Poduška pro razítka od značky Colop dlouhodobě splňují veškerá světově uznávaná kritéria kvality.

Poduška Colop Micro 3 se vyrábí z mikroporézních materiálu, je uložena v plastovém pouzdře, které je zcela uzavíratelné, takže v žádném případě nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Razítková poduška Colop Micro 3 černá na naplněna dostatečným množství razítkové barvy pro mnoho let používání. Velikou výhodou podušek Colop je také to, že nevysychají. No a až Vám jednou barva v podušce dojde, není problém ji doplnit. Dopouštění razítkovacích podušek barvami je rychlé a jednoduché. Ale můžete razítkovací podušku doplňovat jen barvou, která v podušce původně byla. Například, pokud jste používali černou podušku Colop Micro 3, můžete ji napouštět jedině černou barvou. Pokud byste chtěli používat modrý nebo červený otisk razítka, je nutné pořídit novou razítkovací podušku.

Také se vyrábí suché, nenapuštěné razítkovací podušky Colop Micro 3, ty jsou určeny pro naplnění nějakou ze speciálních razítkových barev, napříkad rychleschnoucí barvy, UV barva, razítková barva na dřevo a podobně.

Razítkovací podušku Colop Micro 3 černou můžete objednat v online obchodě www.razitka-praha.eu nebo také e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobné:
razítkovací poduška Colop Micro 3 modrá - rozměr 90 mm x 160 mm
razítkovací poduška Colop Micro 1 černá - rozměr 50 mm x 90 mm

Doporučené:
nesamobarvící datumové razítko Colop 15000 s výškou datumu 15 mm
razítkové podušky značky Colop v různých barvách a rozměrech
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 backster backster | Web | 22. června 2015 v 11:40 | Reagovat

půjčka z fksp :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama