Poduška Colop Micro 2 modrá

2. května 2014 v 17:12 | www.razitka-praha.com |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 2 modrá má rozměr 70 x 110 mm. Poduška Colop Micro 2 modrá se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 2 modrá Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Razítková poduška Colop Micro 2 modrá vydrží na tisíce otisků. Barvy, která je používána při výrobě razítkovacích podušek Colop Micro 2 je certifikována jako dokumentní barva dle norem DIN ISO 14 145-2. Razítkovací podušky Colop dlouhodobě splňují veškerá světově uznávaná kritéria kvality.

Razítkové podušky Colop Micro 2 se vyrábí z mikroporézního materiálu, vlozěného do plastové krabičky - ta je plně uzavíratelá a proto nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Modrá razítkovací poduška Colop Micro 2 je napuštěna dostatečným množstvím barvy na mnoho let používání. Velikou předností razítkovacících podušek Colop Micro 2 je to, že nevysychají. Až Vám po letech jednou barva v podušce dojde, není problém ji doplnit. Napouštění podušek barvami je snadné a rychlé. Ale můžete razítkové podušky dopouštět pouze barvou, která v ní byla předtím. Pokud jste tedy používali například modrou razítkovací podušku Colop Micro 2 je možné ji doplňovat jen modrou barvou, pokud byste chtěli používat černý nebo červený otisk razítka, je nutné objednat si novou razítkovací podušku Colop.

Prodávají se také suché razítkové podušky Colop Micro 2 - nenapuštěné barvou, takové podušky jsou vhodné pro napouštění některou se speciálních razítkových barev, jako jsou třeba razítková barva na kov, barva na textil nebo rychleschnoucí razítková barva.

Razítkovací podušku Colop Micro 2 modrou můžete objednat v internetovém obchodě www.razitka-praha.com nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobné:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama