Poduška Colop Micro 2 červená

2. května 2014 v 17:15 | www.razitka-praha.eu |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 2 červená má rozměr 70 x 110 mm. Poduška Colop Micro 2 červená se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 2 červená Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Podušky pro razítka značky Colop vydrží tisíce otisků. Barvy, které používá společnost Colop při výrobě razítkových podušek dlouhodobě splňují světově uznávaná kritéria kvality, barvy jsou certifikovány podle norem DIN ISO 14 145-2.

Podušky pro razítka Colop Micro 2 se vyrábí z mikroporézního materiálu, který je vložen do plastového pouzdra. Pouzdro je plně uzavíratelné, tak aby Vám nehrozilo zašpinění razítkovací barvou. Červené podušky pro razítka Colop Micro 2 jsou naplněny dostatečným množstvím barvy pro mnoho let užívání. Další velkou výhodou podušek Colop Micro 2 je, že nevysychají. A až Vám jednou barva dojde, snadno ji doplníte. Napouštění razítkovacích podušek Colop Micro 2 barvami je rychlé a jednoduché. Ale můžete podušku napouštět jen barvou, která v ní byla. Pokude jste třeba používali červenou razítkovací podušku Colop Micro 2 je možné ji doplňovat jenom červenou barvou, pokud byste chtěli používat černou nebo modrou barvu otisku Vašich razítek, je potřeba objednat novou razítkovací podušku.

Vyrábí se také suché razítkové podušky Colop Micro 2, které nejsou napuštěné žádnou ze standardních razítkovacích barev. Slouží pro napouštění speciálními barvami, kterými jsou například razítkovací barva na dřevo, barva s UV efektem, razítková barva na textil.

Razítkovací podušku Colop Micro 2 červenou můžete objednat v elektronickém obchodě www.razitka-praha.eu nebo e-mailem na objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobné:
razítkovací poduška Colop Micro 2 modrá - rozměr 70 x 110 mm
razítkovací poduška Colop Micro 3 červená - rozměr 90 mm x 160 mm

Doporučené:
páskové datumové razítko Colop 12000 s výškou datumu 12 mm
stativy - profesionální kovová razítka pro opravdu silnou zátěž
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama