Poduška Colop Micro 2 černá

2. května 2014 v 17:10 | www.razitka-praha.com |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 2 černá má rozměr 70 x 110 mm. Poduška Colop Micro 2 černá se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 2 černá Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Podušky pro razítka Colop Micro 2 černé vydrží tisíce otisků. Barvy používané při výrobě razítkovacích podušek Colop jsou certifikovány jako barvy dokumentní podle norem DIN ISO 14 145-2. Podušky pro razítka Colop dlouhodobě splňují veškeré světově uznávané kritéria kvality.

Razítková poduška Colop Micro 2 černá je vyrobena z mikroporézního materiálu, který je umístěn v plastovém pouzdře - to je plně uzavíratelné, takže Vám nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Černá poduška pro razítko Colop Micro 2 je naplněna dostatečným množství černé barvy pro mnoho let používání. Další obrovskou výhodou razítkovacích podušek Colop Micro 2 je to, že stejně jako razítkovací polštářky Colop nevysychají. Až Vám po letech barva v podušce dojde, snadno ji doplníte. Napouštění razítkových podušek barvou je velice jednoduché a rychlé. Ale můžete podušku doplňovat pouze barvou, která v ní původně byla. Pokud tedy používá černou razítkovací podušku, můžete ji dopouštět jedině černou barvou. Pokud byste chtěli přejít na používání modré nebo červené barvy otisků Vašich razítek, je potřeba objednat novou razítkovací podušku.

Vyrábí se také nenapuštěné razítkovací podušky Colop Micro 2, které jsou určeny pro naplnění speciáními barvami, mezi které patří napířklad razítková barva na kov, razítková barva na dřevo, razítkovavá barva na textil a podobně.

Razítkovací podušku Colop Micro 2 černou můžete objednat na internetových stránkách www.vyroba-razitek-praha.eu nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobné:
razítková poduška Colop Micro 2 červená - rozměr 7 x 9 cm
razítková poduška Colop Micro 3 černá - rozměr 9 x 16 cm

Doporučené:
datumové páskové razítko Colop 07000 s výškou datumu 7 mm
samonamáčecí čtvercová razítka pro firmy i pro geocaching
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama