Poduška Colop Micro 1 červená

2. května 2014 v 17:08 | vyrobarazitekpraha.cz |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 1 červená má rozměr 50 x 90 mm. Poduška Colop Micro 1 červená se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 1 červená Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Razítková poduška Colop Micro 1 červená vydrží na tisíce otisků Vašich razítek. Barva používaná při výrobě razítkové podušky Colop je certifikována podle norem DIN ISO 14 145-2. Podušky pro razítka značky Colop již dlouhodobě splňují všechny světově uznávané kritéria kvality.

Podušky Colop Micro 1 se vyrábí z mikroporézního materiálu vložené do plastového pouzdra, které je zcela uzavíratelné, takže Vám v nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Červené razítkové podušky Colop Micro 1 jsou napuštěny dostatečným množství razítkové barvy, aby vydržely na mnoho let používání. Další velikou výhodou razítkových podušek Colop Micro 1 je to, že nevysychají. A až Vám po letech barva v podušce dojde, není problém ji doplnit. Dopouštění razítkovacích podušek Colop barvami je velice rychle a jednoduché. Ještě upozorním, že razítkovou podušku lze dopouštět pouze barvou, která v ní předtím byla. Pokud tedy používáte červenou podušku Colop Micro 1 můžete ji doplňovat pouze barvou červenou. Pokud budete chtít přejít z červené barvy na modrou nebo černou, bude nutné objednat novou podušku pro Vaše razítko.

Také se vyrábí nenapouštěné, suché razítkové podušku Colop Micro 1, ty jsou určeny k napouštění nějakou ze speciálních barev, jako je například razítková barva na dřevo, barva na textil nebo třeba rychleschnou barva.

Razítkovací podušku Colop Micro 1 červenou můžete objednat v internetovém obchodě www.vyroba-razitek-praha.eu nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz

Podobné:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama