Poduška Colop Micro 1 černá

2. května 2014 v 17:02 | www.razitka-praha.com |  Razítkové podušky
Razítkovací poduška Colop Micro 1 černá má rozměr 50 x 90 mm. Poduška Colop Micro 1 černá se používá pro pásková a dřevěná razítka. Razítkovací poduška Colop Micro 1 černá Vám zajistí kvalitní a přesný otisk razítka. Razítková poduška Colop Micro 1 černá vydrží na tisíce otisků. Barva, které se používá při výrobě razítkových podušek Colop je certifikována jako dokumetní barva podle norem DIN ISO 14 145-2. Podušky značky Colop dlouhodobě splňují světově uznávané kritéria kvality.

Poduška Colop Micro 1 černá je vyrobena z předbarveného mikroporézního materiálu, který je umístěn v plastové plně zavíratelné krabičce - nehrozí zašpinění razítkovou barvou. Černá poduška Colop Micro 1 je napuštěna dostatečným množstvím barvy pro mnoho let používání. Velikou výhodou podušek Colop Micro 1 je to, že nevysychají. A po letech, až Vám dojde barva v podušce, není problém ji dopustit razítkovou barvnou. Napouštění razítkových podušek barvami je snadné a rychlé. Ale je nutné razítkové podušky Colop Micro 1 napouštět pouze barvou, která v ní byla původně. Pokud jste například používali černou razítkovou podušku Colop Micro 1, můžete ji dopouštět pouze černou barvou. Pokud byste chtěli přejít na modrou nebo červenou barvu, je nutné objednat novou razítkovací podušku pro Vaše razítka.

Také se vyrábí suché razítkové podušky Colop Micro 1 - nenapuštěné barvou. Ty jsou určeny pro napouštění speciálními barvami, jako jsou například rychleschnoucí barvy, UV barva, razítková barva na textil.

Razítkovací podušku Colop Micro 1 černou můžete objednat online prostřednictvím e-shopu www.razitka-praha.com nebo e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz


Podobné:

Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama