Razítko Colop S 300

26. ledna 2014 v 12:02 | www.razitka-praha.eu |  Razítka Stativy

Razítko Colop S 300

V internetovém obchodě Výroba razítek Praha nabízíme razítka - Stativy. Od robustní řady Classic line, Expert line pro zátěžové každodenní použití, ale lehké plastové stativy řady Office line.

Razítko Stativ je velký pomocník do kanceláře, vhodný pro texty a pro texty s logem firmy, slouží i jako doplněk kancelářského stolu. Dnes Vás trošku seznámím s razítkem Colop S 300.

Razítko Colop S 300 je samobarvící razítko určené pro maximálně 7 řádek textu, nebo se dá použít pro méně řádek textu a logo. Rozměr otisku razítka Colop S 300 má výšku 30 mm a šířka otisku je 45 mm. Strojek razítka Colop S 300 je vyroben ze speciálního plastu, který zaručuje vysokou kvalitu.

Jako u každého samobarvícího razítka, i Colop S 300 má zabudovaný razítkovací polštářek. V případě, že dojde barva, stačí vyměnit pouze razítkovací polštářek E/2300, není nutné hned kupovat nové razítko. Polštářek pro razítko Colop S 300 je možné objednat v několika barevných variantách, prodává se jak standardní černý, tak i modrý polštářek, ale i zelený nebo červený.

Na razítku Colop S 300 budete mít údaje, které nám zadáte. Pokud by se časem nějaký údaj změnil, např. telefon či adresa firmy atd., je možné objednat nový štoček do razítka Colop S 300, který se vymění za starý štoček.

Pro Vaši představu vkládám video, kde si můžete základní stativy v klidu prohlédnout.


Výroba razítek Colop S 300 může být objednána na e-mailové adrese objednavkyrazitka@seznam nebo také on-line v našem elektronickém obchodě Razítka Praha, kde naleznete spoustu dalších zajímavých produktů.Doporučené:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama