Razítka kulatá

4. července 2013 v 22:00 | www.razitka-praha.eu |  Razítka kulatá

Kulatá razítka Colop.

Nabízíme kompletní kulatá razítka Colop včetně štočku do razítka a razítkovacího barevného polštářku.

Razítko Colop Printer R 12 - jedná se o nejmenší kulaté razítko. Otisk tohoto razítka má průměr 12 mm. Maximálně lze do razítka Colop printer R 12 umístit 2 řádky textu, jenže razítko Colop R 12 se většinou nepoužívá jako razítko s textem, protože se vzhledem k své malé velikosti hodí pro malé obrázky či různé symboly.

Razítko Colop Printer R 17 je menší kulaté razítko. Toto razítko má otisk o průměru 17 mm, do razítka Colop printer R 17 je možné umístit maximálně 3 řádky textu. Razítko Colop printer R 17 se také nepoužívá jako textové razítko, nýbrž většinou se použije jako razítko s malým logem nebo nějaký obrázkem.

Razítko Colop Printer R 24 je razítko kulaté. Otisk razítka má průměr 24 mm. Razítko Colop printer R 24 má kapacitu 4 řádky textu. Razítko Colop printer R 24 se často používá jako firemní razítko s malým logem uprostřed a jednou řádkou textu okolo loga. Také se razítka Colop Printer R 24 dají využít jako razítka pouze s logem, bez textu.

Razítko Colop Printer R 30 je kulaté razítko s rozměr otisku o průměru 30 mm. Do kulatého razítka Colop R 30 je možné umístit až 7 řádek textu. Razítka colop R 30 se hojně využívají jako razítka firemní s logem uprostřed a jednou řádkou textu okolo loga. Razítko Colop R 30 nabízí dvoubarevná otisk razítka, kdy vnitřní kruh má červenou barvu a vnější modrou. Razítko Colop R 30 se využívá i jako razítko se státním znakem, nebo třeba i jako razítko revizního technika.

Razítko Colop Printer R 40 je větší kulaté razítko s otiskem o průměru 40 mm. Razítko Colop printer R 40 nabízí dostatečný prostor pro 7 řádek textu, avšak razítka Colop R 40 se nejčastěji používají jako firemní razítka s logem společnosti uprostřed a jednou řádkou okolo loga. Razítko Colop R 40 se také používá jako kulaté úřední razítko se státním znakem. U razítka Colop R 40 si také můžete zvolit dvoubarevný otisk razítka - vnitřní kruh bude mít červenou barvu a vnější kruh modrou barvu.

Razítko Colop Printer R 45 je velké kulaté razítko, jehož otisk má průměr 45 mm. Razítko Colop Printer R 45 má maximální kapacitu 9 řádek textu. Nejvíce se ale kulatá razítka Colop R 45 používají s logem firmy uprostřed a jednou nebo dvěmi řádkami textu podél loga.

Razítko Colop Printer R 50 je největší kulaté razítko. Kulaté razítko Colop R 50 nabízí dostatečný prostor pro 9 řádek textu, otisk má průměr 50 mm. Razítka Colop R 50 se využvají s logem uprostřed a jednou až třemi řádkami textu okolo loga. Razítko Colop R 50 nabízí možnost dvoubarevného otisku razítka - vnitřní kruh bude mít červenou barvu a vnější kruh modrou.

Výroba razítek kulatých - kulatá razítka Colop online kvalitně a levně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama