Razítka čtvercová

5. července 2013 v 13:08 |  Razítka čtvercová

Čtvercová razítka Colop

Prodáváme kompletní čtvercová razítka včetně textové desky a barevného polštářku.

Razítko Colop Printer Q 12 je nejmenší čtvercové samobarvící razítko. Rozměr razítka Colop printer Q 12 je 12 x 12 mm a do razítka lze vložit maximálně 3 řádky textu. Razítko Colop printer Q 12 se používají hlavně pro různé obrázky a symboly, málo se používají jako textová razítka.

Razítko Colop Printer Q 17 menší čtvercové razítko s otiskem o rozměru 17 x 17 mm. Razítko Colop printer Q 17 má prostor pro maximálně 4 řádky textu. Razítka Colop printer Q 17 se často využívají pro malá loga, symboly či obrázky, ale dají se použít i jako razítka s textem.

Razítko Colop Printer Q 24 je razítko čtvercové určené pro maximálně 6 řádek textu. Razítka Colop Q 24 mají rozměr otisku 24 x 24 mm. Razítka Colop Q 24 se mohou použít jako razítka s logem i bez loga.

Razítko Colop Printer Q 30 - čtvercové razítko většího formátu s otiskem o rozměru 30 x 30 mm. Do razítka Colop printer Q 30 můžete umístit až 7 řádek textu, razítka Colop Q 30 se používají jako firemní razítka pouze s textem nebo jako razítka s textem a logem firmy.

Razítko Colop Printer Q 43 je největší čtvercové razítko, do kterého je možné vložit až 10 řádek textu. Razítko má rozměr 43 x 43 mm. Razítka Colop Printer Q 43 se používají hlavně jako razítka s logem společnosti nebo pro velké množství textu.

Čtvercová razítka Colop - výroba razítek rychle a kvalitně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama