Červenec 2013

Razítka s datumem

5. července 2013 v 13:15 | www.razitka-praha.eu |  Razítka datumová

Datumová razítka Colop Printer

Nabízíme komplet razítka s datumovkou včetně štočku a polštářku. V e-shopu Razítka Praha je možné objednat i samostatné štočky do razítka s datumem, nebo strojek datumového razítka a také razítkovací polštářky pro datumová razítka. Všechny produkty můžete objednat i v našem dalším e-shopu Výroba razítek Praha. Prodáváme datumové razítko se samotným datumem i datuomové razítko s datumem a textem. Text v datumovém razítku může být pod datumem i nad datumem. V naší nabídce jsou kulatá datumové razítka, čtvercová datumová razítka, obdélníková razítka s datumem i oválné razítko s datumem.
Mezi kulatá datumová razítka, která nabízíme patří například razítko Colop R 30-dater a razítko Colop R 40-dater. Čtvercová razítka s datumem prodáváme například razítka Colop Q 24-dater nebo Colop Q 30-dater. Dále nabízíme oválné razítko Colop Oval 55-dater. Mezi klasická obdélníková razítka patří razítko Colop 53-dater, razítko Colop 54-dater a další.

více na našich webových stránkách:
Výroba razítek online - online výroba razítka.


Razítka oválná

5. července 2013 v 13:10 | www.razitka-praha.eu |  Razítka oválná

Oválná razítka Colop

Nabízíme kompletní oválná razítka - součástí razítka je i textový gumový štoček a barevný razítkovací polštářek.

Razítko Colop Ovál 44 s rozměrem otisku 28 x 44 mm je vhodné pro maximálně 5 řádek, razítko se dá použít s logem uprostřed a textem podél loga.

Razítko Colop Ovál 55 je určené pro maximálně 6 řádek textu, rozměr otisku razítka Colop Ovál 55 je 35 x 55 mm. Také raztíko Colop Ovál 55 se používá s logem firmy uprostřed.

Razítko Colop Ovál 55-dater je datumové oválné razítko. Do razítka Colop Ovál 55-dater se vkládají 4 řádky textu, dva se umístí nad datum a dva pod datum. Datum má výšku 3 mm.

Výroba razítek Colop - kvalitní razítka Colop.

Samobarvící razítko Praha 3, kvalitní razítko Praha 4, levné razítko Praha 6

Razítka čtvercová

5. července 2013 v 13:08 Razítka čtvercová

Čtvercová razítka Colop

Prodáváme kompletní čtvercová razítka včetně textové desky a barevného polštářku.

Razítko Colop Printer Q 12 je nejmenší čtvercové samobarvící razítko. Rozměr razítka Colop printer Q 12 je 12 x 12 mm a do razítka lze vložit maximálně 3 řádky textu. Razítko Colop printer Q 12 se používají hlavně pro různé obrázky a symboly, málo se používají jako textová razítka.

Razítko Colop Printer Q 17 menší čtvercové razítko s otiskem o rozměru 17 x 17 mm. Razítko Colop printer Q 17 má prostor pro maximálně 4 řádky textu. Razítka Colop printer Q 17 se často využívají pro malá loga, symboly či obrázky, ale dají se použít i jako razítka s textem.

Razítko Colop Printer Q 24 je razítko čtvercové určené pro maximálně 6 řádek textu. Razítka Colop Q 24 mají rozměr otisku 24 x 24 mm. Razítka Colop Q 24 se mohou použít jako razítka s logem i bez loga.

Razítko Colop Printer Q 30 - čtvercové razítko většího formátu s otiskem o rozměru 30 x 30 mm. Do razítka Colop printer Q 30 můžete umístit až 7 řádek textu, razítka Colop Q 30 se používají jako firemní razítka pouze s textem nebo jako razítka s textem a logem firmy.

Razítko Colop Printer Q 43 je největší čtvercové razítko, do kterého je možné vložit až 10 řádek textu. Razítko má rozměr 43 x 43 mm. Razítka Colop Printer Q 43 se používají hlavně jako razítka s logem společnosti nebo pro velké množství textu.

Čtvercová razítka Colop - výroba razítek rychle a kvalitně.


Razítka kulatá

4. července 2013 v 22:00 | www.razitka-praha.eu |  Razítka kulatá

Kulatá razítka Colop.

Nabízíme kompletní kulatá razítka Colop včetně štočku do razítka a razítkovacího barevného polštářku.

Razítko Colop Printer R 12 - jedná se o nejmenší kulaté razítko. Otisk tohoto razítka má průměr 12 mm. Maximálně lze do razítka Colop printer R 12 umístit 2 řádky textu, jenže razítko Colop R 12 se většinou nepoužívá jako razítko s textem, protože se vzhledem k své malé velikosti hodí pro malé obrázky či různé symboly.

Razítko Colop Printer R 17 je menší kulaté razítko. Toto razítko má otisk o průměru 17 mm, do razítka Colop printer R 17 je možné umístit maximálně 3 řádky textu. Razítko Colop printer R 17 se také nepoužívá jako textové razítko, nýbrž většinou se použije jako razítko s malým logem nebo nějaký obrázkem.

Razítko Colop Printer R 24 je razítko kulaté. Otisk razítka má průměr 24 mm. Razítko Colop printer R 24 má kapacitu 4 řádky textu. Razítko Colop printer R 24 se často používá jako firemní razítko s malým logem uprostřed a jednou řádkou textu okolo loga. Také se razítka Colop Printer R 24 dají využít jako razítka pouze s logem, bez textu.

Razítko Colop Printer R 30 je kulaté razítko s rozměr otisku o průměru 30 mm. Do kulatého razítka Colop R 30 je možné umístit až 7 řádek textu. Razítka colop R 30 se hojně využívají jako razítka firemní s logem uprostřed a jednou řádkou textu okolo loga. Razítko Colop R 30 nabízí dvoubarevná otisk razítka, kdy vnitřní kruh má červenou barvu a vnější modrou. Razítko Colop R 30 se využívá i jako razítko se státním znakem, nebo třeba i jako razítko revizního technika.

Razítko Colop Printer R 40 je větší kulaté razítko s otiskem o průměru 40 mm. Razítko Colop printer R 40 nabízí dostatečný prostor pro 7 řádek textu, avšak razítka Colop R 40 se nejčastěji používají jako firemní razítka s logem společnosti uprostřed a jednou řádkou okolo loga. Razítko Colop R 40 se také používá jako kulaté úřední razítko se státním znakem. U razítka Colop R 40 si také můžete zvolit dvoubarevný otisk razítka - vnitřní kruh bude mít červenou barvu a vnější kruh modrou barvu.

Razítko Colop Printer R 45 je velké kulaté razítko, jehož otisk má průměr 45 mm. Razítko Colop Printer R 45 má maximální kapacitu 9 řádek textu. Nejvíce se ale kulatá razítka Colop R 45 používají s logem firmy uprostřed a jednou nebo dvěmi řádkami textu podél loga.

Razítko Colop Printer R 50 je největší kulaté razítko. Kulaté razítko Colop R 50 nabízí dostatečný prostor pro 9 řádek textu, otisk má průměr 50 mm. Razítka Colop R 50 se využvají s logem uprostřed a jednou až třemi řádkami textu okolo loga. Razítko Colop R 50 nabízí možnost dvoubarevného otisku razítka - vnitřní kruh bude mít červenou barvu a vnější kruh modrou.

Výroba razítek kulatých - kulatá razítka Colop online kvalitně a levně.


Razítka adresní

4. července 2013 v 21:35 | www.razitka-praha.eu |  Razítka adresní

Adresní razítka Colop.

Výroba adresních razítek včetně textového štočku a barevného polštářku.

Malé kapesní razítko Colop printer 10 určené pro maximálně 3 řádky menšího textu nebo jednoduchou grafiku. Také se rzaítka Colop printer 10 využívají pro krátké nápisy typu KOPIE, DOBÍRKA apod. Razítko Colop printer 10 má rozměr otisku 10 x 27 mm.

Kapesní razítko Colop Printer 20 je razítko určené pro 4 řádky textu. Rozměr razítka Colop printer 20 je 14 x 38 mm. Razítka Colop 20 mají ideální velikosti pro ty nejdůležitější informace.

Firemní razítko Colop Printer 30 je nejpoužívanější firemní razítko. Nabízí prostor pro 5 řádek textu a lze tedy do razítka vložit všechny důležité údaje - název firmy, adresy, telefon a fax, e-mail a web stránky, IČO a DIČ. Razítka Colop printer 30 mají otisk o rozměru 18 x 47 mm.

Kvalitní razítko Colop Printer 40 je mnohostranně použitelné firemní razítko. Razítka Colop printer 40 se často používají jako razítka s logem společnosti. Rozměr razítka Colop 40 je 23 x 59 mm a lze do něj umístit až 6 řádek textu.

Samobarvící razítko Colop Printer 50 je velké firemní razítko. Do razítka Colop Printer 50 je možné vložit až 7 řádek textu, razítka Colop printer 50 mají rozměr otisku 30 x 69 mm. Používají se jako razítka s loge.

Plastové samobarvící razítko Colop Printer 60 je firemní razítko, do kterého můžete umístit až 8 řádek textu. Razítko Colop Printer 60 má rozměr otisku 37 x 76 mm. Používá se jako razítko s firmy i s logem nebo pro velké množství textu.

Samobarvící razítko Colop Printer 15 má podlouhlý tvar otisku s rozměrem 10 x 69 mm. Do razítek Colop Printer 15 můžete vložit maximálně 3 řádky textu, razítka Colop printer 15 se hodí pro delší slova a věty.

Podlouhlé razítko Colop Printer 25 nabízí dostatečný prostor pro 4 řádky textu. Rozměr otisku razítek Colop Printer 25 je 15 x 75 mm. Razítko Colop printer 25 je velice vhodné pro sdělení, která obsahují dlouhá slova či věty.

Plastové samobarvící razítko Colop Printer 45 je razítko s otiskem podlouhlého tvaru. Do razítka Colop Printer 45 se vejde 6 řádek textu, razítka Colop 45 mají rozměr 25 x 82 mm. Používají se též jako razítka s logem.

Pro 5 řádek kratšího textu je ideální razítko Colop Printer 52. Rozměr otisku razítek Colop Printer 52 je 20 x 30 mm.

Velice praktické je razítko Colop Printer S 200, a to díky svému rozměru otisku 24 x 45 mm. Do razítka je možné umístit až 6 řádek textu. Razítko Colop Printer S 200 je hojně používané firemní razítko.

Kvalitní razítko Colop Printer 53 se hodí pro 7 řádek textu. Razítka Colop Printer 53 mají rozměr otisku 30 x 45 mm.

Samobarvící razítko Colop Printer 35 je kvalitní firemní razítko, do kterého můžete umístit až 7 řádek textu. Razítka Colop Printer 35 mají rozměr otisku 30 x 50 mm. Také se používají jako razítka s logem.

Pro 7 řádek textu se dá použít také razítko Colop Printer 38. Tato razítka mají otisku o rozměru 33 x 55 mm. Také razítka Colop Printer 38 se používají jako firemní razítka s logem.

Samobarvící razítko Colop Printer 54 je razítko vhodné pro maximálně 8 řádek textu. Razítka Colop Printer 54 mají rozměr otisku 40 x 50 mm. Razítko Colop Printer 54 se často používá jako razítko s logem.

Za zmínku stojí jistě i razítko Colop Printer 55. Do razítek Colop Printer 55 je možné vložit až 8 řádek textu. Výroba razítek Colop Printer 55 s rozměrem otisku 40 x 60 mm, používají se především jako razítka s logem.

samobarvící razítko Praha 7, kvalitní razítko Praha 8, online razítko Praha 9, levné razítko Praha 10